Oblicz składkę ubezpieczenia

Kalkulator ubezpieczenia

Kalkulacja ubezpieczenia


W celu obliczenia szacunkowej składki prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 608 898 970 lub przesłanie wiadomości na adres e-mail: biuro@tanieocac.pl

W przypadku pojazdu:
Podaj: model i typ pojazdu, rok produkcji, pojemność i moc silnika, data pierwszej rejestracji, dopuszczalna masa całkowita, ilość zabezpieczeń, dane właściciela pojazdu z adresem i kodem pocztowym, aktualnie posiadane zniżki oraz listę ewentualnych szkód w ostatnich latach.
W przypadku nieruchomości:
Podaj: rok budowy, miejscowość i kod pocztowy, powierzchnia, wartość mieszkania/budynku, wartość wyposażenia, dla domu: ilość kondygnacji, materiał budowlany
Po przesłaniu zapytania nasz pracownik odpisze lub skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia najlepszej oferty. W przypadku konieczności uzupełnienia danych do kalkulacji nasz pracownik zadzwoni w celu uzyskania niezbędnych informacji.

Uwaga: Podane dane posłużą wyłącznie w celu jednorazowego przedstawienia wstępnej oferty ubezpieczenia, nie będą one gromadzone ani udostępnianie osobom trzecim. Podanie danych jest dobrowolne.

Administratorem danych osobowych Klienta jest firma Agnieszka Lidwin Proesco, NIP: 6781942331, siedziba os. Bohaterów Września 76, 31-621 Kraków. Administrator na podstawie zgody Klienta przetwarza dane osobowe w zakresie koniecznym do prawidłowego wykonania kalkulacji ubezpieczeniowej/kredytowej zgodnie z zasadami wskazanymi w ustawie o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.
Każdy użytkownik ma prawo do wglądu, edycji i żądania usunięcia jego danych osobowych.Serwis drukarek Kraków